challenge in je kracht staan

DAG 2

Dankbaarheid

Vandaag staat in het teken van dankbaarheid. Dankbaar zijn is een hele sterke versneller. Dit wil zeggen, dat als je oprecht dankbaar kan zijn, zelfs voor de mindere dingen in je leven, dan is het gemakkelijker om doelen te bereiken.

Olie Advies

Pak het tweede zakje erbij. Ruik aan de olie en/of wrijf het wattenschijfje op je polsen. Dit helpt om dankbaar te zijn.

De olie die ik vandaag gebruik is Graditude.

Opdracht

Gisteren heb je al een begin gemaakt met 3 dingen op te schrijven waarvoor je dankbaar bent. Vandaag en de komende dagen ga je hier mee door. Misschien pak je al iedere dag pen en papier erbij om je dankbaarheid op te schrijven. Dan ben je al klaar voor vandaag.

Is dit helemaal nieuw voor je. Koop of pak een mooi notitieboekje erbij en begin met schrijven. Iedere dag (minimaal) 3 dingen waarvoor je dankbaar bent.

 

Uitleg Video

accelerators
Open chat
1
Kom eenvoudig in contact!
Scan the code
Hi 👋,
Leuk dat je contact zoekt.
Waar kan ik je mee helpen?